O inwestycji

Przemysłowa 33 - Mieszkania w centrum

 
Virke ma przyjemność zaprezentować inwestycję na Wildzie, przy ulicy Przemysłowej 33.  W pięcio- oraz sześciopiętrowym budynku powstało 114 mieszkań, 2 lokale usługowe oraz hala garażowa z miejscami postojowym i komórkami lokatorskimi. Mieszkania zaprojektowano w funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach, z okazałymi przeszkleniami. Dodatkowo teren wokół został ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Budowa została zakończona. W ofercie zostały ostatnie mieszkania.
 • ŚCISŁE CENTRUM
  Inwestycja zrealizowana przy ul. Przemysłowej leży na granicy ścisłego centrum Poznania. Dzięki takiej lokalizacji przyszli mieszkańcy posiadać będą bezpośredni dostęp do wszystkich biur, urzędów, szkół, sklepów, restauracji, teatrów, kin i obiektów handlowych położonych w centrum miasta. Wszystkie potrzeby będzie można zaspokoić w najbliższej okolicy, bez konieczności znaczącego oddalania się od miejsca zamieszkania.
 • ZAPLECZE HANDLOWE
  Centralnym punktem handlowym dzielnicy jest Rynek Wildecki z mnóstwem straganów oraz zlokalizowane w wokół niego sklepy. Poza tym, w niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe: Poznań City Center oraz Stary Browar.
   
 • POPULARNA OKOLICA
  Jeszcze do niedawna Wilda nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Zmieniło się to w ostatnim czasie. Zwłaszcza ludzie młodzi i mobilni, studenci i single, docenili wygodę mieszkania w centrum. Trend ten spopularyzował warszawską Pragę, a w Poznaniu właśnie Wildę.
 • DOSKONAŁA KOMUNIKACJA
  Mieszkanie w centrum stwarza dogodne możliwości  korzystania z transportu miejskiego tj.: tramwaje (linie nr: 2, 9, 10) autobusy (linia nr: 71). W niedużej odległości znajduje się dworzec PKS oraz Dworzec Główny PKP. Dodatkowyn atutem jest dobry dojazd do autostrady A2.
 • TERENY ZIELONE I REKREACYJNE
  Inwestycja przy ul. Przemysłowej położona jest w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Najbliższym miejscem spacerowym jest Park im. Jana Pawła II. Nieco dalej położone są: Park Dębina, Park im. Dąbrowskiego, Park im. Marcinkowskiego oraz Park Wilsona, na którego terenie znajduje się Poznańska Palmiarnia.
  Osoby aktywnie spędzające czas wolny będą miały możliwość skorzystania z pobliskich kompleksów sportowych: KS WARTA,  AWF oraz POSiR. W okolicy znajdują się też dwie kręgielnie oraz Ośrodek Przywodny Rataje.
 • UNIKALNY CHARAKTER DZIELNICY
  Charakter Wildy w dużej mierze określa jej architektura i różnorodność budynków, które choć często nadgryzione zębem czasu, to wciąż urzekają. Kościół Maryi Królowej jest sercem dzielnicy, wokół którego znajdują się kamienice z początku ubiegłego wieku. Na uwagę zasługują też budynki przemysłowe tj.: zabudowania HCP S.A, tereny ZNTK, wieża ciśnień. Przemyślany zespół urbanistyczno-architektoniczny dzielnicy od 1982 r. figuruje w rejestrze zabytków.
 • PERSPEKTYWA ZABUDOWY TERENÓW SĄSIEDZKICH
  Ulica Przemysłowa przylega do terenów inwestycyjnych nazywanych Wolnymi Torami. Jest to ok. 18 ha gruntów, które są przeznaczone pod miejską zabudowę – usługi, biura, funkcje kulturalne i mieszkaniowe. Plany inwestycyjne PKP oraz miasta Poznania powodują, że wartość nieruchomości w położonych sąsiedztwie tych terenów może w przyszłości znacząco wzrosnąć. Zakup mieszkania przy ul. Przemysłowej, to doskonała forma lokaty kapitału.
 • FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA I BEZPIECZEŃSTWO
  Przemysłowa 33 to mieszkania dwu i trzypokojowe o przemyślanych układach oraz stosunkowo niewielkiej powierzchni, a także funkcjonalne kawalerki idealne na zakup pod inwestycję.
  Dodatkowym atutem jest infrastruktura przygotowana pod najszybsze przesyły danych:
  gniazdo komputerowe,
  światłowód,
  siec LAN
  .
  Przemysłowa 33 stanowi obiekt zamknięty. Teren wokół został zagospodarowany zielenią. Budowa została zakończona.