MIESZKANIE NA WILDZIE,
U SIEBIE.


Przejdź do strony: inwestycja
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Galeria

Twoje miejsce w stolicy Wielkopolski – mieszkania deweloperskie w centrum Poznania

Bliskość centrum miasta, a jednocześnie miejsce na odpoczynek .Mieszkania deweloperskie na Wildzie w Poznaniu to dobra lokalizacja dla wymagających. Nie musisz rezygnować z sąsiedztwa serca miasta, aby móc złapać chwilę oddechu i wypocząć. Kamienica 176 to połączenie komfortu i dobrego skomunikowania z najważniejszymi punktami w Poznaniu.

Zamieszkaj w sercu Poznania!

Mieszkania w proponowanej inwestycji znajdują się w dzielnicy Wilda w Poznaniu, przy ulicy 28 czerwca 1956 r., w odległości 3 km od Starego Rynku. Z kolei do najbliższego targu, czyli Rynku Wildeckiego, na którym można kupić świeże produkty od lokalnych dostawców, nowe mieszkania dzieli tylko 1 km. To doskonała lokalizacja także dla osób lubiących podróżować – do Dworca Poznań Główny i sąsiadującą z nim Galerią Handlową jest 2,5 km. Mieszkania na sprzedaż w centrum Poznania dostosowane są do wymagań każdego, kto lubi mieć wszystko pod ręką.

Kamienica 176 – Twoje mieszkanie deweloperskie w centrum Poznania

Doskonała lokalizacja i komfort to tylko część zalet, jakie posiadają mieszkania na sprzedaż na Wildzie w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie możemy przedstawić szczegółową ofertę mieszkań przy ul. 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu!

Udogodnienia na najwyższym poziomie

Mieszkania w Poznaniu w Kamienicy 176 przy ulicy 28 czerwca 1956 r., w dzielnicy Wilda to lokale komfortowe i dobrze zaprojektowane. Budynek posiada nowe mieszkania o różnorodnym metrażu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość kupna komórki lokatorskiej. Budynek, w którym znajdują się mieszkania na sprzedaż na Wildzie w Poznaniu posiada dwa poziomy hali garażowej.

Komfort mieszkania

Kamienica 176 to nowe mieszkania na Wildzie w Poznaniu, które pozwalają na wygodne życie. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym i monitorowanym. W każdej klatce znajduje się winda. Dla mieszkańców dostępne jest także zielone patio. Na parterze inwestycji położone są lokale usługowe.