Kawalerka w centrum Poznania

Stolica Wielkopolski to doskonałe miejsce do mieszkania zarówno dla rodzin, singli, jak i studentów. Bogata oferta edukacyjna i kulturalna oraz prężnie rozwijająca się gospodarka sprawia, że miasto to jest atrakcyjne pod każdym względem i daje ogrom możliwości. Deweloper Virke doskonale zdaje sobie z tego sprawę, inwestując w budowę nowoczesnych, komfortowych obiektów mieszkalnych w najatrakcyjniejszych dzielnicach miasta.

Kawalerka – Poznań centrum

Szczególną popularnością cieszą się niewielkie, jednopokojowe mieszkania. To idealna propozycja na lokum dla singla, pary czy też na mieszkanie służbowe na czas delegacji, targów i nie tylko. Kawalerka w centrum Poznania to doskonała inwestycja na przyszłość.

Kamienica 176 oferuje w większości jednopokojowe, komfortowe mieszkania o zróżnicowanym układzie pomieszczeń. Wiele z nich posiada balkon – z widokiem na miasto lub zielone patio. Ponadto, istnieje możliwość uzyskania dodatkowego pomieszczenia np. do przechowywania sezonowych rzeczy, poprzez wykupienie komórki lokatorskiej. A z myślą o osobach zmotoryzowanych zostały zaprojektowane aż 2 poziomy hali garażowej.

Mieszkania na sprzedaż: Poznań centrum Kamienica Virke

Mieszkanie w sercu tętniącego życiem miasta

Inwestycja Kamienica 176 nieprzypadkowo zlokalizowana jest na Wildzie. To wyjątkowa dzielnica, która z jednej strony znajduje się w sercu miasta, z drugiej jednak sąsiaduje z licznymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Dodatkowego uroku dodaje jej osiedlowy rynek oraz sklepiki kontrastujące z pobliskimi galeriami handlowymi. Mimo bezpośredniego sąsiedztwa z centrum Poznania, kawalerka przy ulicy 28 czerwca 1956 r. może stanowić prawdziwą oazę spokoju. Sprzyja temu między innymi zielony dziedziniec do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Warto zaznaczyć, że teren jest zamknięty i objęty systemem monitoringu, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Deweloper dysponuje jeszcze wolnymi mieszkaniami na sprzedaż - komfortowa kawalerka (Poznań centrum) może być Twoja!

Bezpieczne mieszkanie - Poznań centrum - sprzedaż

Teren jest zamknięty oraz całodobowo objęty systemem monitoringu. Do wyłącznej dyspozycji lokatorów zostanie oddany również zielony dziedziniec, stanowiący doskonałe miejsce do wypoczynku.

Osoby zmotoryzowane mają również możliwość skorzystania z miejsc parkingowych w 2-poziomowej hali garażowej. Deweloper zadbał o każdy detal, by nowym lokatorom Kamienicy 176 żyło się wygodnie i bezpiecznie.