Mieszkania na sprzedaż: Poznań centrum

Osoby ceniące sobie bliskość atrakcji i udogodnień, jakie oferuje duże miasto, z pewnością zainteresuje nowa inwestycja Dewelopera Virke – Kamienica 176, a w niej komfortowe 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania (Poznań centrum). Sprzedaż już ruszyła, jednak jeszcze dostępne są wolne lokale.

Mieszkanie - Poznań centrum - sprzedaż

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Wilda stanowi idealne połączenie dostępu do wszystkich udogodnień wielkiego miasta z bliskością terenów zielonych i możliwością odpoczynku od miejskiego gwaru. By dostać się na Stary Rynek, wystarczy około 20-minutowy spacer, nieco szybciej dostaniemy się stąd na pieszo do Dworca Głównego, Avenidy czy też Starego Browaru. Dzielnica ta jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, do których dostaniemy się nie tylko autem, ale też komunikacją publiczną (w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe).

Wildę wyróżnia niepowtarzalna atmosfera. Przepiękna architektura tej części miasta sprawia, że coraz więcej osób szuka nieruchomości właśnie tutaj. Dodatkowego uroku dodaje słynny Rynek Wildecki, gdzie od lat można nabyć świeże produkty prosto od gospodarzy oraz lokalnych dostawców.

Mieszkania na sprzedaż: Poznań centrum Kamienica Virke

Nowoczesne mieszkania - Poznań centrum - sprzedaż

Projekt budynku zakłada kilkadziesiąt lokali o różnym metrażu oraz układzie pomieszczeń. Na parterze przewidziane są również 2 lokale na działalność usługową. Część z nich ma już swoich właścicieli, jednak nadal są dostępne mieszkania w centrum Poznania. Sprzedaż będzie trwała do momentu wykupienia ostatniego lokalu. Całość zostanie oddana do użytku w czwartym kwartale 2020 roku.

Inwestycja Kamienica 176 to przestronne lokale w stanie deweloperskim. Dzięki temu nowi właściciele mogą je urządzić od podstaw, a tym samym w 100% dopasować aranżację do indywidualnych potrzeb oraz gustu. Do wyboru są zarówno komfortowe kawalerki, jak i większe lokale.

Bezpieczne mieszkanie - Poznań centrum - sprzedaż

Teren jest zamknięty oraz całodobowo objęty systemem monitoringu. Do wyłącznej dyspozycji lokatorów zostanie oddany również zielony dziedziniec, stanowiący doskonałe miejsce do wypoczynku.

Osoby zmotoryzowane mają również możliwość skorzystania z miejsc parkingowych w 2-poziomowej hali garażowej. Deweloper zadbał o każdy detal, by nowym lokatorom Kamienicy 176 żyło się wygodnie i bezpiecznie.