Mieszkania na sprzedaż: Poznań Wilda

Nowoczesne budownictwo z duszą w centrum stolicy Wielkopolski to propozycja dla osób ceniących sobie zarówno wielkomiejski gwar, jak i przestrzeń oraz bliskość terenów zielonych. Inwestycja Kamienica 176 stanowi idealne miejsce dla każdego, komu zależy na chwili oddechu bez konieczności rezygnowania z wygód, jakie zapewnia bliskie sąsiedztwo centrum miasta.
Developer Virke oferuje nowoczesne lokale w wyjątkowej okolicy – mieszkania Poznań Wilda. Sprzedaż lokali jest wciąż prowadzona, natomiast zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku.

Mieszkania Poznań Wilda – sprzedaż

Wilda stanowi osobliwą dzielnicę Poznania. Tutaj stare budownictwo przeplata się z nowoczesnym. Od Starego Rynku dzieli ją zaledwie 20 minut spacerem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Dworzec Główny połączony z centrum handlowym Avenida i nie tylko. Miłośnicy kameralnych, osiedlowych zakupów mogą natomiast liczyć na produkty od lokalnych dostawców z Rynku Wildeckiego.

Co jeszcze przemawia na korzyść tej dzielnicy? To przede wszystkim idealna lokalizacja – z jednej strony blisko do dobrodziejstw i wygód, jakie daje centrum miasta, z drugiej natomiast idealne warunki do wypoczynku. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne (m.in. Skwer Bogdana Jańskiego oraz Ogrody działkowe im. A. Mickiewicza), a także restauracje oraz kawiarnie.

 

Mieszkania na sprzedaż: Poznań centrum Kamienica Virke

Mieszkanie - sprzedaż – Poznań Wilda

Kameralny, nowoczesny budynek wielorodzinny posiada 5 kondygnacji naziemnych (wraz z parterem) i 1 kondygnację podziemną (parking). Kamienica dysponuje kilkudziesięcioma lokalami mieszkalnymi oraz kilkoma usługowymi (na parterze). To w większości komfortowe kawalerki, jak i większe lokale 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Będą one oddane nowym właścicielom w stanie deweloperskim, co daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji. Warto zaznaczyć, że część z nich posiada balkon z widokiem na zielone patio.

Do dyspozycji lokatorów zostanie również oddany zielony dziedziniec. Teren jest zamknięty oraz objęty monitoringiem, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Mieszkanie Poznań Wilda – sprzedaż

Niebywały atut lokalizacji stanowi również doskonała infrastruktura. Można stąd dotrzeć do każdej dzielnicy miasta – szybko i bez problemów komunikacyjnych. Do wielu miejsc można udać się na pieszo, a na dalsze wyprawy można skorzystać nie tylko z auta, ale i komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki zarówno tramwajowe, jak i autobusowe, skąd można dostać się do każdego zakątka miasta. W niedalekiej odległości znajduje się również dworzec PKP z licznymi połączeniami krajowymi oraz międzynarodowymi.

 

Mieszkania – sprzedaż – Poznań Wilda

Doskonała lokalizacja budynku sprawia, że kamienica stanowi atrakcyjną ofertę także dla osób inwestujących w nieruchomości. W bliskiej odległości znajdują się między innymi Międzynarodowe Targi Poznańskie. Oznacza to, że lokale idealnie sprawdzą się również na nocleg podczas podróży służbowych. Kamienica 176 to świetna inwestycja na lata! Sprzedaż mieszkań na poznańskiej Wildzie będzie trwać do momentu wykupienia ostatniego lokalu.